Kokosové oleje do každé domácnosti – pro zdraví i pro krásu

V domácnosti by nemělo chybět několik základních věcí. Jejich vyjmenování by nám však zabralo opravdu mnoho času, proto si zmiňme hlavně ty nejzákladnější, které se dají použít naprosto ke všemu. Jednou takovou surovinou je rozhodně sůl, která se používá nejen do jídla, ale je také skvělá při uklízení. Právě sůl totiž odstraňuje nečistoty a dokonale umývá zaschnuté nečistoty uvnitř misek nebo uvnitř hrníčků. Fén je pak dalším přístrojem, který v domácnosti musíme mít, protože slouží nejen na vlasy, ale také poslouží při odstraňování rozlitého vosku nebo je to skvělá náhražka ve chvíli, kdy se nám rozbije žehlička. Dále pak samozřejmě žehlička je multifunkční stroj. Ovšem takto bychom mohli pokračovat donekonečna.

Za zmínku však přesto stojí jedna věc, kterou dnes už koupíte opravdu všude. Jedná se o věc, kterou použijete nejen při vaření, ale mnohdy také při uklízení. Je skvělá pro zdraví, ale také nás dělá krásnějšími. Koupíte ji v rozhraní mezi stokorunou až pětistovkou. Jedná se o kokosový olej, což je kup, kterého rozhodně nikdy nebudete litovat.

• hydratuje pokožku

Kokosový olej je naprosto jedinečný svou mastností. Obsahuje složky, které dokonale hydratují pokožku, proto pokud vás trápí suchá pleť, natírejte se unikátním kokosovým olejem. Pakliže vás trápí lupy, zabere určitě také. Stačí jenom, když si s ním promasírujete pokožku hlavy. Zázraky se v tomto případě opravdu dějí!

• proti vráskám a stařeckým skvrnám

Jestliže už vám není dvacet a toužíte po krásně vypadající pleti bez vrásek, rozhodněte se pro unikátní kokosový olej. Ten totiž vyhlazuje naprosto dokonale vrásky a také zpomaluje tvorbu stařeckých skvrn. Natírejte se proto jednou týdně minimálně tímto olejem a po chvíli určitě uvidíte výsledky!

• pro štíhlou linii

Mimo jiné je kokosový olej zázračný i v otázce hubnutí. Pokud toužíte zhubnout, připravujte jídla na kokosovém oleji nebo ho přimíchávejte do nejrůznějších blahodárných pokrmů. Má v sobě látky, které urychlují spalování tuků, proto se nebojte přidat tohoto produktu trochu víc, než jste původně zamýšleli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *