Michelle Obamová a její motivační citáty, které nakopnou i v profesním životě

Michelle Obamová patří dodnes k revolučním ženám současnosti. Není to jen bývalá první dáma Spojených států amerických, dnes je to revolucionářka, která podporuje rovnoprávnost žen, také bojuje proti chudobě, dokonce propaguje zdravý životní styl. Kromě toho je také módní ikonou i úspěšnou podnikatelkou, proto je dobré brát její slova v potaz. V minulosti z jejích úst vyšly zajímavé motivační citáty, které nakopnou člověka nejen v profesním, ale taktéž v osobním životě. Pokud se aktuálně nacházíte na takovém mrtvém bodě, pokud zrovna nevíte, jak dál, Michelle Obamová možná bude ta, která vás takzvaně “nakopne”.  

Možná je právě pro vás Michelle Obambová jakousi životní ikonou. Nedivili bychom se tomu. Je dodnes vzorem pro mnohé ženy i dívky a je opravdu skvělé, že právě na ně nezapomíná ani samotná Michelle.  

Citáty Michelle Obamové 

Jak již bylo zmíněno, její citáty, které v minulosti vypustila z úst, by se daly tesat do kamene. Zmiňme si několik z nich, které motivují člověka nejen v profesním životě, ale taktéž v tom osobním.  

  • Úspěch je smysluplný a příjemný jenom tehdy, kdy cítíte, že jste ho dosáhli vy sami.  
  • Nikdy nepodceňujte význam, který můžete mít. Protože z historie dobře víme, že odvaha je nakažlivá a naděje dokáže ožít sama od sebe.  
  • Nechci, aby si mladé ženy myslely, že jestliže nejsou schopné zvládat všechno, co se od nich očekává, znamená to selhání.  
  • Když tvrdě pracujte, daří se vám a procházíte těmi dveřmi úspěchu, nezavírejte je za sebou.  
  • Váš příběh je to, co máte a vždy mít buodete. Je to něco, co vlastníte.  
  • Jediný limit pro velikost vašich cílů je rozsah vašich snů a touha pracovat na jejich dosažení.  
  • Selhání je důležitou částí rozvoje a budování odolnosti. Nebojte se selhat.  
  • Jestli jsem se za svůj život něco naučila, ta je to používání síly svého hlasu. Vždy se snažím mluvit pravdu.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *