Obyčejně neobyčejná voda s citronem. Co dovede?

Chcete prospět svému tělu i mysli? Jste unavení, trpíte častými nemocemi a nevíte, jak si pomoci? Existuje jednoduché, ale velmi účinné řešení. Stačí jediný nápoj, který si dopřejete každý den po ránu a váš zdravotní stav se dramaticky zlepší. Dělejte to, co dělají lékaři i úspěšní lidé! 

Dopřejte si každé ráno zázračný elixír, který vám vrátí zdraví, krásu i psychickou pohodu. O čem je řeč? O obyčejné teplé vodě s citronem! Ano, skutečně umí doslova divy. Chcete-li odstartovat den tak, jak nejlépe to jde, pak si na lačný žaludek dopřejte sklenici teplé vody se dvěma lžícemi citronové šťávy. Dochutit můžete případně trochou cukru či medu. 

Pomůže udržet štíhlou linii a zbaví vás únavy 

Citron pomáhá zlepšovat trávení i vylučování. Látky v něm obsažené usnadňují také vstřebávání vitamínů a minerálů a umí skvěle „nakopnout“ metabolismus. Rychlý a správně fungující metabolismus je pak alfou i omegou udržení ideální váhy a získání vytoužené postavy. Teplá voda s citronem vám pomůže těchto výsledků dosáhnout už během pár týdnů. Podobně vás zbaví i neustálé únavy a psychické vyčerpanosti. Obsahuje esenciální oleje, které fungují jako přírodní antidepresiva. Normalizuje také hladinu glukózy v krvi, čímž napomáhá pocitu svěžesti a vitality. 

Dodá vám krásu i silnou imunitu 

Kromě toho vám citronová voda pomůže i k získání hebké, čisté a zářivé pleti. Obsahuje vitamíny a látky, které přirozeně pročišťují a omlazují pleť. Akné nebo suchá a popraskaná kůže už nemají šanci. Už po třech dnech ranního pití citronové vody uvidíte první výsledky. Další výhodou je, že vás citron ochrání před infekcemi a posílí vaši imunitu na maximum. V období chřipek a nachlazení to jistě přijde vhod. Citron má antibakteriální účinky, čímž zabraňuje pronikání infekce do těla a zároveň i osvěžuje váš dech. S léčebnou kúrou můžete začít ještě dnes! 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *