Očekávané byznys filmy letošního roku, které byste neměli prošvihnout

Loňský rok byl plný fantastických filmových snímků, které rozhodně stály za zhlédnutí. Letošní rok na tom nebude jinak, i letos se můžete těšit na zbrusu nové filmové snímky, které však budou mít spíše byznys zaměření, a to nikdy není na škodu. Každý člověk se potřebuje inspirovat, potřebuje nakopnout, a motivační snímky o podnikání jsou někdy přesně to, co člověk ke svému životu potřebuje. Otázkou nyní je, jaké konkrétní byznys snímky stojí za zhlédnutí a jaké bychom rozhodně neměly prošvihnout.  

Jednotlivé filmy by si neměly nechat ujít nejen páni podnikatelé, ale také ti, kteří milují pěknou dávku motivaci a kteří se chtějí něco dozvědět o světě podnikání.  

Ford vs Ferrari 

Nový filmový snímek bude pojednávat o šedesátých letech minulého století, kdy se Henri Ford snažil odkoupit společnost vyrábějící luxusní sportovní automobily Ferrari. Jak jistě víte, Henri Ford byl zakladatelem známé automobilky Ford, ovšem ani tento muž nebyl tak mocný. Nepodařilo se mu obchod zprostředkovat, ostatně to ho nakoplo k výrobě zbrusu nového vozidla, který dokázal předjet sportovní vůz značky Ferrari.  

American Factory 

Jedná se o dokumentární snímek, který poukazuje na příběh čínského miliardáře Cho Tak Wonga, který před třemi lety spustil výrobu automobilových skel ve státe Ohio. Zaměstnal více jak dva tisíce lidí. Jeho příběh je opravdu inspirativní, samotný filmový snímek je už nyní hodnocený jako nejinspirovanější film letošního roku. Nenechte si ho tedy ujít.  

The Biggest Little Farm 

Dalším zajímavým a velmi inspirujícím snímkem letošního roku bude film The Biggest Little Farm. Film pojednává o příběhu Johna Chestera, který se rozhodl vybudovat farmu mimo Los Angeles a mimo svůj dosavadní život. Film poukazuje zejména na vytrvalost a trpělivost, což jsou dvě vlastnosti, které růže přináší. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *