Pět českých mužů, kteří se zařadili do žebříčku 3O pod 3O

Určitě jste nedávno postřehli, že oblíbený podnikatelský časopis Forbes zveřejnil seznam třiceti lidí do třiceti let, tedy takzvaný žebříček 3O pod 3O, v němž se každoročně setkávají ti nejúspěšnější jedinci, kteří ještě nedosáhli třicátého roku života. Kupodivu se v tomto žebříčku objevilo nejen mnoho podnikatelů a inovátorů, ale také celá řada sportovců nebo zpěváků. Zmiňme si pět z nich, konkrétně si zmiňme pět českých mužů, kteří se do tohoto významného žebříčku dostali. Znáte je všechny? 

Mikolas Josef 

Kdo by neznal tohoto talentovaného českého zpěváka, kterému je pouhých třiadvacet let. Do podvědomí lidí se zapsal několika svými hity, každým z nich zaujme. Málokdo o něm ale ví, že je to také producent. Jeho zhlédnutí na Youtube dosahují neuvěřitelných sedmdesáti milionů. Mikolas Josef je díky svým hitům populární nejen u nás, ale také v jiných zemích, jako je Portugalsko, také Řecko nebo třeba Estonsko.  

Lumír Kunz 

Tohoto sedmadvacetiletého podnikatele můžete znát nyní jako šéfa největšího online tržiště v České republice. Od loňského roku šéfuje Aukru, kterému se snaží navrátit dávno ztracený lesk a slávu. Je nyní jen otázkou, jestli se to mladému podnikateli opravdu podaří. Pravdou je, že dnes spravuje aktiva v hodnotě tří set milionů korun.  

Adam Jílek 

V žebříčku 3O pod 3O najdete také malíře Adama Jílka, který se k umění dostal kupodivu díky sportu. Dnes je známý zejména díky svým realistickým obrazům, maluje zejména zvířata na bílém pozadí.  

Martin Kovář 

Rodák z Karlovarska je dnes známý zejména pro svou firmu MixologyArt, která nesídlí v České republice, nýbrž v Barceloně. Cílem společnosti je navrhovat a vymýšlet bary. Aktuálně je jeho největší zakázkou unikátní projekt v Mexiku. 

Jakub Sechter 

Pětici zakončíme Jakubem Sechterem, kterého můžete znát jako spoluzakladatele společnosti Spendee.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *