Podnikání Petra Kellnera – jmění a kvetoucí byznys

Podnikání je dneska něco, co volí na své cestě životem každý druhý člověk. Je to totiž způsob, který nám umožní dělat, co chceme, a navíc si při tom můžeme vydělat doslova fantastické peníze. Jen málokdo ale vydrží v tomto podnikání a nezkrachuje. Je nutné si uvědomit, že kvetoucí byznys je dlouhodobá záležitost, nikoliv něco, co se stane za jednu noc. Své o tom ví i nejbohatší Čech – Petr Kellner.

Byznys Petra Kellnera

Kellnerovi se začalo dařit hlavně tehdy, kdy se mu podařilo prodat Českou pojišťovnu do rukou italských. V době, kdy prodal tohoto giganta, se jeho jmění najednou zvětšilo do obřích rozměrů a on se stal nejbohatším Čechem vůbec. Je však nutné podotknout, že tento počin mu nestačil a rozhodl se pro další velké činy.

Následovalo vzatí pod svá křídla společnosti, které se řadí mezi velikány na našem trhu. Jedná se například o společnosti O2, Home Credit nebo Air Bank, které nyní vlastní a které mu neustále vynáší a zvyšují jeho jmění.

Petr Kellner a charita

Díky tomu, že jeho jmění dosahuje částky vyšší, než je 300 tisíc korun, je skvělé, že tento muž podporuje nejen výzkum, který zkouší léky proti rakovině, ale taky přispívá na charitu, kde jsou peníze opravdu potřebné.

Petr Kellner a mýty, které kolem něj kolují

Díky tomu, že tento muž si chrání své soukromí, se o něm málo ví. Jedná se o člověka, kterého nikdo nikdy neviděl, přesto tu je a přesto je nejbohatší Čech. Mnozí říkají, že se jedná o zcela smyšlenou postavu, ale to je samozřejmě nesmysl. Je třeba si sáhnout na rameno a zodpovědět si otázku, jestli bychom vůbec byli někdy schopní poznat miliardáře na ulici – vždyť se ničím od nás neliší, nikde se o něm nepíše – není to jako celebrita, kterou známe odevšad.

Nad čím možná lze trochu popřemýšlet, tak je myšlenka, že se jedná o bílého koně, tedy o někoho, kdo chrání peníze někomu z vládních orgánů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *