Smoothies pro skvělý start dne – tipy na ty nejlepší nápoje

Snídaně je základ dne. Je škoda, že na ni většina lidí opravdu nedbá. Není se pak čemu divit, když jejich den stojí za starou belu. Pokud nemyslíte na snídani, pak se váš den potáhne ve zlomyslném duchu. Nebude se vám nic dařit a nebudete nic stíhat.  Navíc budete opravdu unavení, což není rozhodně dobře. Snídaně by měla dokonale nastartovat organismus a rozeběhnout metabolismus. Teprve pak se můžete těšit na prosperující den, který se obejde bez jakýchkoli nehod.

Pakliže nestíháte snídani a snídáte například při cestě do práce a ještě ve spěchu, to se raději snídani vyhněte. Nebo se naučte snídat den dopředu. Stačí, když si večer nachystáte oblíbenou snídani do nějakého vkusného pohárku nebo misky. Pak si ji jen stihnete sníst nebo si ji třeba vezmete do práce. Budete však mít jistotu, že do vašeho těla nepouštíte žádné špatné látky a že je organismus nastartován přesně tak, jak nastartován být má.

Pakliže nemáte žaludek na velké snídaně, stačí, když si každé ráno nebo večer předtím umixujete oblíbený smoothie nápoj. Smoothie nápoje jsou tu proto, abychom vždy do těla dali takové látky a vitaminy, které si po ránu žádá. Proto smoothie snídaně je opravdu báječná! Jaké složení vás však opravdu nastartuje do nového dne naplno? Zkuste následující kombinace!

• Jahoda + avokádo

Báječnou ranní kombinací je kombinace jahody a avokáda. Stačí, když rozmixujete tři zralá avokáda, dále dva hrnky jahod, zhruba tři sta třicet mililitrů kokosové vody a pak jednu lžíci proteinu, která však nemusí být. To je mi, panečku, vydařená snídaně!

• Malina + avokádo

Kdo miluje lesní ovoce, rozhodně by měl sáhnout po tom malinovém smoothie. Pokud se ještě doladí o avokádo, pak vznikne naprosto bezkonkurenční chuť! Rozmixujte si jedno avokádo, dále pak hrnek malin a přidejte čtvrt hrnku pomerančového džusu. To je taky opravdu mňamka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *