Zbavte se vrásek snadno a rychle. Přinášíme několik tipů

Stárnutí je nezastavitelný proces, s nímž se musí v životě počítat. Nejhůře snáší stárnutí ženy, kterým vadí vznikající vrásky na čele, v okolí úst a také kolem očí, ženy se také těžce ztotožňují s šedivými vlasy, které jim na hlavě narůstají. Vrásky jsou ale větší problém, který se celá řada žen snaží vyřešit. Některé ženy investují do drahých krémů na vrásky, které aplikují jak ráno, tak i večer, jiné zase sází na estetickou medicínu, konkrétně na estetickou dermatologii, kde odstraní vrásky s pomocí nejmodernější technologie. Vrásek se však mohou ženy zbavit i jinými způsoby. Přinášíme tipy, jak se vrásek zbavit, aniž byste museli jít na drahý a mnohdy i bolestivý botox. 

Zvláčnění pleti přináší ovoce

Každý den byste se o svou pleť měli starat. Konkrétně byste svou pleť měli každý den takzvaně zvláčňovat, a to hydratačním krémem. Na suché pokožce vznikají vrásky rychleji, hydratovaná pokožka vráskám zase odolává. Díky hydratačním krémům se zvláčňující složkou nejen, že pleť dokonale hydratujete, ale také pleti dodáte ochrannou vrstvu, a tak zabráníte jakémukoli možnému podráždění. 

Nepodceňujte čištění pleti

Na vzniku vrásek se také podílí i pravidelné či nepravidelné čištění pleti. V případě, že svou pleť pravidelně nečistíte, zvyšujete riziko vzniku vrásek. Nejdůležitější je perfektní vyčištění pleti na noc, čímž předejdete také různým zánětům a podráždění. Pokud chcete vráskám opravdu předcházet, čistěte pleť také ráno, a to hned po probuzení. 

Vyzkoušejte jemný pleťový peeling

Vráskám také můžete předcházet jemným pleťovým peelingem, který budete pravidelně aplikovat. Pomocí peelingu odstraňujete odumřelé buňky na svrchní vrstvě pokožky. Peeling je mimo jiné skvělý také na celulitidu.  

Odstraňovat odumřelé buňky na svrchní vrstvě pokožky můžete také s pomocí kosmetických přípravků, které obsahují kyselinu mléčnou a kyselinu salicylovou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *