Nestyďte se za pojištění na blbost pro zaměstnance, zjednoduší vám život

Proč si sjednat pojištění odpovědnosti, lidově označované jako pojištění na blbost? Nemusíte být nutně slon v porcelánu, aby se vám tento druh pojištění vyplatil. Často ho využijete v situacích, o kterých vás mnohdy ani nenapadne, že by mohly nastat, a dokonce být uhrazeny vaší pojišťovnou.

Chraňte se doma i v práci

Nehody se stávají. A jak už tomu, tak v životě bývá, tak k nim dojde vždy v tu nejméně vhodnou chvíli. A jelikož k neočekávaným událostem nedochází pouze ve vašem osobním životě, ale také v tom pracovním, rozhodně stojí za zvážení sjednání pojištění na blbost pro zaměstnance. To oceníte v případech, kdy omylem způsobíte škodu svému zaměstnavateli. V případě, že byste neměli sjednané pojištění odpovědnosti, museli byste způsobenou škodu uhradit ze své kapsy.

Speciální ochrana pro řidiče

Máte k dispozici služební vůz, který aktivně používáte? Všichni dobře víme, že na silnicích je nebezpečno, a ne každý jezdí ohleduplně a podle předpisů. Někdy se může stát, že při parkování něco přehlédnete, spletete si cestu nebo způsobíte nějakou škodu na autě vaší vlastní nepozorností. Pojišťovna ERGO si je všech těchto scénářů dobře vědomá, proto nabízí i speciální služby pro zaměstnance, kteří používají služební auto.

pojištění na blbost

Nejenom v práci, ale i ve světě

Výhodou pojištění odpovědnosti pro zaměstnance je i to, že platí celosvětově. Bude vám tedy krýt záda i v případě, že pojdete na služební cestu do zahraničí. Pokud si s sebou na pracovní cesty berete i služební mobilní telefon a notebook, pojištění na blbost je nutnost. Mohou se totiž poškodit cestou nebo být ukradeny.

Zkrátka a dobře, abyste byli chránění ve svém zaměstnání, pojištění odpovědnosti pro zaměstnance se vám rozhodně vyplatí. Budete se méně stresovat ze situací, které mohou během vaší pracovní doby nastat, a více se zaměříte na svůj stoprocentní pracovní výkon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *