A jaké jsou vaše zkušenosti s firmou Extéria?

V Česku se nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Bohužel tato nevědomost může každého podnikatele dostat do nepříjemné situace. Pokud by přišla do firmy neohlášená kontrola ze státní správy, na problém je zaděláno a s omluvou se to nevyžehlí. Pokud by se přišlo na to, že bezpečnost práce a požární ochrana nejsou vyřešeny, nevědomému podnikateli by byla udělena velice, velice vysoká pokuta, která se může vyšplhat až do několika set tisíc korun. Je proto lepší najmout si služby společnosti, která se na BOZP a PO zaměřuje a která se o bezpečnost práce a požární ochranu podniku postará.

Otázkou ale je, do rukou jaké společnosti se vložit. Přece jen se dnes setkáte s mnohými firmami zaměřujícími se na bezpečnost práce a požární ochranu. Je těžké si vybrat jednu společnost, jíž budete důvěřovat. Ideální by bylo dát na reference a recenze, které najdete na internetu. Lidé se rádi svěřují se svými zkušenostmi, podělí se nejen s kladnými zkušenostmi, ale rádi upozorní i na negativní zkušenosti. Proč tedy na recenze nedat?

Vybíráme firmu dle referencí

Pokud bychom měli firmu vybírat dle referencí, zůstala by nám ve výběru pouze firma Extéria, která patří mezi nejlépe hodnocené společnosti zaměřující se na BOZP a PO. V současné době je firma Extéria největší sítí poradenských kanceláří v oblasti BOZP a PO v České republice, díky vysoké popularitě se v nedávné době rozhodla zavítat i na Slovensko.

Firma Extéria se ve firmě postará o veškerou dokumentaci spojenou s bezpečností práce a s požární ochranou, také se postará o školení BOZP a samozřejmě i o případné úrazy, pokud by k nim ve firmě došlo.

Jaké jsou zkušenosti klientů?

Jak již bylo zmíněno, lidé mají převážně pozitivní zkušenosti se společností. Vyzdvihují zejména nízké ceny za kvalitně odvedené služby, taktéž si pochvalují profesionální přístup a telefonickou podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *