Jaké byznysy stojí za jměním tří nejbohatších Čechů?

Rozjet svůj vlastní byznys není rozhodně žádná legrace. Pokud se ale rozhodneme takový byznys rozjet, měli bychom být trpěliví a vytrvalí, protože nic se nestane a nic nerozkvete přes noc. Hlavně takový velký byznys nikdy nevykvete během jedné noci, s tím bohužel musíte počítat. Pokud však vytrváte a vydržíte, rozhodně se jednoho dne octnete i mezi těmi nejbohatšími Čechy. Pojďme se nyní podívat na tři nejbohatší Čechy a na to, jaké byznysy jim přinesly obrovské jmění.

Právě tito tři lidé moc dobře vědí, že není zrovna nejjednodušší vést podnik. Moc dobře vědí, že za podnikem je velké množství práce, dřiny, síly.

Byznys Petra Kellnera

Petr Kellner se řadí k těm miliardářům, kteří si chrání své soukromí, nikde se nevyskytují, nikde se neukazují. Nikdo o něm zkrátka nic neví, což bohužel vede k domněnce, že ani neexistuje. Naštěstí je to jenom mylná domněnka, ale někteří věří tomu, že se jedná jenom o bílého koně, které si někdo najal, aby mu chránil jeho jmění. Ale kdo ví, kde je pravda.

Nicméně tento nejbohatší Čech a jeden ze sta nejbohatších lidí světa se pyšní svým jměním ve výši 310 miliard korun. Za tímto jměním stojí vlastnění investiční společnosti, která nejdříve měla pod svými křídly Českou pojišťovnu, která však následně byla prodána a která ho dostala na vrchol, ale nyní má pod svými křídly velikány, jako je O2 nebo Home Credit.

Byznys Andreje Babiše

Andrej Babiš – to je člověk, o kterém se ví všude v republice. Je totiž v politice. O jeho jmění se ale právě proto pochybuje. Možná se pochybuje i nad tím, jestli je Čech či Slovák, ale stejně je v žebříčku těch nejbohatších Čechů. Za jeho jměním vězí hlavně Agrofert, ale taky Duslo nebo Mafra, která má pod palcem portál iDNES, Lidové noviny nebo další podobné mediální společnosti, mezi něž se řadí i nejposlouchanější rádio v Česku – Impuls.

Byznys Radovana Vítka

Jmění Radovana Vítka je tak velké díky jeho realitní skupině CPI Property Group. Nyní se této společnosti poměrně daří, proto s tím stoupí samozřejmě i Vítkovo jmění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *