Zisk z reklam tvoří 20% příjmů, aneb jak vydělává Jirka Král

K penězům se v dnešní době může přijít jakkoli. Stačí, když jste šikovní. Pokud máte nápady, umíte stříhat videa a rádi točíte či fotíte, není důvod, proč byste se nestali youtuberem. Jedná se o povolání, které lze vykonávat z pohodlí domova a díky kterému si můžete přijít na velice slušné výdělky. Své o tom ví i Jirka Král, který se dlouhodobě řadí k těm nejvlivnějším lidem na Youtube a obecně na sociálních sítích.

Pokud patříte do starší generace, asi nechápete, jak osmadvacetiletý kluk, který vypadá na dvacet, může přijít k milionům. Je to však jenom o šikovnosti. Začal točit videa, která se líbila, vybudoval si svou síť fanoušků, kterých je nyní několik stovek tisíc či milionů. Díky tak obrovské škále fanoušků má mnoho nabídek na spolupráci od firem, které potřebují kvalitní reklamy. A jelikož žijeme ve světě sociálních sítí, není lepší reklamy než reklamy právě na sociálních sítích.

Jirka Král je však youtuber, který už je trochu „jinde“. Už dávno si nevydělává jenom díky reklamám, vlastně zisky z reklam tvoří jenom dvacet procent jeho příjmů. Odkud však pochází jeho miliony na účtu?

Youtube tady nebude napořád

Jirka Král je jedním z youtuberů, který moc dobře ví, že Youtube tady nebude napořád. Už během loňského roku se Youtube rozhodl řadu videí smazat, tudíž se příjmy youtuberů o několik milionů snížily. Proto se právě Jirka Král rozhodl investovat. Mezi jeho příjmy se řadí příjmy z komiksu, z kšiltovek nebo z reklamních triček, samozřejmě začal investovat i do mnoha společností či začínajících projektů a mimo jiné otevřel se svým bratrem kavárnu v jednom z nejluxusnějších pražských obchodních domech.

Kavárna Zetko od roku 2016

Už druhým rokem v pražské Kotvě funguje kavárna Zetko, kterou si Jirka Král otevřel se svým bratrem. Není to kavárna jako každá jiná, je to kavárna plná herních konzol či nahrávacích studií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *